Am citit acest al doilea volum in ultimele doua zile de concediu.
Asta pentru ca ma prinsese un pic povestea si de altfel ma intriga daca cele doua personaje principale aveau sau nu sa se intalneasca intr-un final. Ei bine pana la finalul celui de-al doilea volum nu se reintalnesc(spoiler ca tot e la moda). :D
Lectura placuta!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu